Wolontariat w zoo


Jeśli masz co najmniej 16 lat, jesteś niekarany, lubisz zwierzęta i chcesz poświęcić im trochę wolnego czasu, zapraszamy Cię do odbycia wolontariatu w ZOO!

Lubisz zwierzęta, ale niekoniecznie widzisz się w roli opiekuna zwierząt? Nic straconego! Jeśli lubisz kontakt z dziećmi i młodzieżą, wiesz sporo o zwierzętach, a przy tym jesteś otwarty i kreatywny, możesz zostać wolontariuszem w Sekcji Dydaktyki i Promocji.

Jeśli nie zależy Ci na kontakcie ze zwierzętami i nie masz edukacyjnego zacięcia, ale masz czas i czujesz, że Twoja wiedza i umiejętności mogą być przydatne w innych komórkach organizacyjnych zoo, zgłoś się do nas. Czekamy również na Ciebie!


Komplet dokumentów aplikacyjnych wraz z regulaminem, a także wzór porozumienia, które podpiszemy z zakwalifikowanymi osobami, znajdziesz poniżej.

Dokumenty aplikacyjne należy wypełnić i, po wcześniejszym umówieniu się, dostarczyć pracownikom Sekcji Dydaktyki i Promocji (kom. 666 031 185, dydaktyka@slaskiezoo.pl).

Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury (analiza dokumentów i krótka rozmowa z pracownikiem zoo) oraz szkoleniu z zakresu BHP, podpisane zostanie porozumienie o świadczeniu usług wolontarystycznych. Potem pozostanie już tylko szkolenie stanowiskowe przeprowadzane przez kierownika wybranej sekcji i można przystępować do pracy :)

Godziny pracy ustalane są indywidualnie w porozumieniu z kierownikiem wybranej sekcji.

Na wniosek wolontariusza wystawiane jest zaświadczenie o odbyciu wolontariatu w naszym ZOO.


 

  Pliki:  1 - 2  z  2Na stronie:  20  50  100Strony:  1  

Czy wiesz że
Zagadki